Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Riva degli Schiavoni v Benátkách, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem a číslováno 51, lept/papír, 20 x 24 cm, zahnědlý papír, stopy původní adjustave (Šm)
22.09.2018 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |